Revs Pro32 to unikalna formulacja składająca się z aż 64 mg fragmentarycznego kwasu hialuronowego, o dwóch masach cząsteczkowych 32 mg H-HA i 32 mg L-HA, dla uzyskania najlepszych rezultatów zakresie wzrostu objętości tkankowej, poprawy owalu i wzrostu naturalnego liftingu skóry.

Zastosowanie fragmentarycznego kwasu hialuronowego pozwala aktywować receptory CD44, które znajdują się na powierzchni fibroblastów, w celu podniesienia wydajności produkcji nowych włókien białkowych takich jak kolagen i elastyna, czego efektem jest uzyskanie zdecydowanego napięcia owalu twarzy i uzyskanie soft-liftingu tkankowego.

REVS PRO 32 - LIFTING BEZ WYPEŁNIACZA!
Innowacyjny biostymulator tkankowy Revs Pro 32, Koreańskiego laboratorium Reanzen do naturalnego bioremodellingu i bioliftingu skóry.

to nowoczesny stymulator tkankowy dedykowany do zabiegów mezoterapii igłowej. Produkt dzięki zawartości polinukleotydów stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie. Polinukleotydy pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników. W trakcie degradacji ich makrocząsteczek przez enzymy obecne w środowisku pozakomórkowym następuje uwalnianie metabolitów, które zwiększają ochronny wpływ na fibroblasty. Skóra po zastosowaniu preparatu jest intensywnie nawodniona, zregenerowana i wygładzona.

DIVES Polifill Strong – polinukleotydowa terapia 

Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na działaniu polinukleotydów opiera się na trzech mechanizmach:

  • Pobudzeniu receptorów na fibroblastach - proces aktywuje syntezę na kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; dodatkowo indukowany zostaje proces przekształcania fibroblastów w miofibroblasty.

  • Walce ze stresem oksydacyjnym - aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne działając antyoksydacyjnie.

  • Głębokim nawodnieniu tkanek - aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Skóra po zabiegach produktem Nucleofill Strong zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

NUCLEOFILL STRONG – GŁĘBOKA BIOODNOWA

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej do regeneracji i bio-remodelingu skóry, przede wszystkim poprzez odbudowę kolagenu i elastyny, nazywanych czasem białkami młodości. Synteza obu białek spada wraz z wiekiem, co skutkuje pogorszeniem kondycji skóry. Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie zatrzymać tego procesu, to dzięki stymulatorom tkankowym możemy go spowolnić, dłużej zachowując młody i świeży wygląd.

 

Tkankowe stymulatory to obecnie hit wśród zabiegów estetycznych. Są to preparaty, które dają nam naturalny efekt odmładzania skóry bez zmiany rysów twarzy. Odmładzanie skóry za pomocą stymulatorów opiera się na stymulowaniu a nie na wypełnianiu tkanek jak w przypadku kwasu hialuronowego. Po wykonaniu serii zabiegów z użyciem stymulatorów skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a zmarszczki ulegają wypłaceniu. Zatem, jeżeli zależy nam aby efekt zabiegu utrzymywał się dłużej i był bardziej naturalny wówczas możemy skorzystać ze stymulatorów tkankowych.

 

Substancje aktywne zawarte w stymulatorach tkankowych to głównie:

• polinukleotydy,

• polikaprolakton,

• hydroksyapatyt wapnia,

• kwas l-polimlekowy czy kwas hialuronowy o dużym stężeniu.

 

Zabiegi w obrębie twarzy z zastosowaniem tych substancji aktywnych, przeciwdziałają procesowi starzenia się skóry.

Polinukleotydy są to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Polinukleotydy są w całości biokompatybilne z ludzkim organizmem. Odpowiedzialne są efekty poprawy jędrności, gęstości skóry. Ponadto posiadają wybitną zdolność do wiązania dużych ilości wody, zatem wpływają na odpowiednie nawilżenie struktury skóry. Preparaty na bazie polinukleotydów wykazują także silne działanie regenerujące skórę po chorobach, a nawet ciężkich urazach. Po zabiegu z użyciem polinukleotydów, skóra może być przez kilka dni lekko opuchnięta.

 

Polinukleotydy są obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Podanie kwasu l-polimlekowego w struktury tkankowe pobudza proces stymulacji fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych. Jest stosowany do redukcji zmarszczek i bruzd, a także do poprawy jakości skóry oraz korekty owalu twarzy. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym związkiem chemicznym, który z reguły nie powoduje reakcji alergizujących. Preparat na bazie kwasu l-polimlekowego to powszechnie znana Sculptra, która od dawna jest znana i stosowana w zabiegach medycyny estetycznej. Efekt odmłodzenia skóry po zastosowaniu kwasu l-polimlekowego nie jest natychmiastowy, jednak uzyskane rezultaty są bardzo naturalne i długotrwałe i potrafią utrzymywać się do 2 lat.

Hydroksyapatyt wapnia idealnie sprawdza się przy wypełnianiu zmarszczek, poprawie konturu czy przywróceniu objętości skóry poprzez stymulację włókien kolagenu i elastyny. Preparat ma postać żelu z mikrokuleczkami hydroksyapatytu. Wprowadzony do skóry zaczyna stymulować produkcję włókien kolagenowych, co przekłada się na poprawę wyglądu naszej skóry.

Ejal 40  to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

WSKAZANIA:

• zmarszczki pionowe i poziome

• zwiotczenia skóry

• zmarszczki

• utracone napięcie i elastyczność skóry

• poprawa wyglądu skóry

• odbudowa utraconego konturu twarzy

 

Umów się na wizytę lub bezpłatną konsultację

Messenger

E-mail

Booksy

Zadzwoń

EJAL40 - GŁĘBOKA BIO-REWITALIZACJA

Profhilo to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jego celem jest ujędrnienie skóry i remodeling tkanek ulegających wiotczeniu wraz z upływem czasu. Jest on obecnie JEDYNYM NA ŚWIECIE preparatem przywracającym utracone w procesie starzenia parametry skóry. Został stworzony na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, stanowiącego główny składnik nawilżający i odnawiający nasze komórki. Preparat posiada jego bardzo wysokie stężenie, będąc jednocześnie pozbawionym dodatków chemicznych, które zwykle znajdują się w sieciowym kwasie hialuronowym. Produkt idealny do remodelingu skóry, odmładza i uelastycznia ją na długo.


WSKAZANIA:

• Zmarszczki pionowe i poziome

• Utracony kontur twarzy

• Zwiotczała skóra

• Opadające policzki, tzw. chomiki

• Konieczność odnowy skóry

PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Stymulatory tkankowe

 

Copyright MK-Medical Studio Mezoterapii 2022

Kontakt


       691 163 948

       gabinet@mk-medical.pl

       os. Czecha 18A, 61-289 Poznań