Messenger

  E-mail

           Zadzwoń

Umów się na wizytę lub bezpłatną konsultację

Dermomasaż stanowi połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, w efekcie czego następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

 

Jednocześnie zabieg usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób pomaga w przywróceniu jej jędrności. Wielokomórkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również pozwala zmniejszyć rozstępy i blizny.

DERMOMASAŻ

Lifting FR – nazywany liftingiem bez skalpela - jest terapią zmian związanych z wiekiem i oparty jest na metodzie ogrzewania głębokich warstw skóry za pomocą fal radiowych. Istota metody polega na punktowym działaniu fal radiowych na najbardziej wrażliwe miejsca, w których najczęściej tworzy się cellulit i zwiotczenie skóry.

 

Głowica emitująca fale radiowe ogrzewa kolagen powodując jego kurczenie się, mocne podciągnięcie wiotczejącej skóry oraz odnowę jej struktury a w efekcie i jej odmłodzenie. Zabieg wykonywany jest na obszar twarzy (czoło, skronie, policzki, trójkąt nosowo-wargowy, podbródek i szyja) oraz ciało (brzuch, wewnętrzne uda, boczki).

Liposukcja kawitacyjna, nazywana również liposukcją ultradźwiękową, jest jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych i bezbolesnych metod stosowanych w celu wyszczuplania i modelowania ciała, redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Działanie tego zabiegu polega głównie na wykorzystaniu ruchu generowanego przez ultradźwięki do przemiany stanu skupienia złogów tłuszczu ze stałego w ciekły.

 

Metoda kawitacji powoduje rozerwanie błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego trójglicerydy, tłuszcze lub ich pochodne dostają się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd są transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby. W ciągu 4-5 dni od zabiegu powstała substancja zostaje naturalnie usunięta z organizmu w procesie przemiany materii.

LIFTING FR

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Modelowanie sylwetki

U nas płatność za zabiegi estetyczne rozłożysz na raty.

Wystarczy smartfon i dowód.

 

Proponowane w naszym studio zabiegi modelowanie ciała, prowadzone są z pomocą małoinwazyjnych i w pełni bezpiecznych procedur. Stanowią one doskonałą alternatywę wyszczuplenia ciała za pomocą skalpela. W naszym studio przeprowadzimy Cię przez proces modelowania Twojej sylwetki.

 

Proponujemy Ci następujące zabiegi:

- liposukcja kawitacyjna

- dermomasaż

- lifting RF

 

Zabiegi modelujące sylwetkę i redukujące tkankę tłuszczową przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pomagają zredukować depozyty tłuszczowe w miejscach, z których trudno jest się ich pozbyć klasycznymi metodami, takimi jak ćwiczenia oraz dieta. Umożliwiają usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z talii, brzucha, bioder, ramion, czy okolic kolan. Procedury wykonywane w naszym studio są bezinwazyjne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych, nie powodują uszkodzeń tkanek, skóry, naczyń krwionośnych i włókien nerwowych. Nie ma konieczności stosowania znieczulenia do zabiegów.

 

Efekty, jakie możemy uzyskać dzięki zabiegom:

• ujędrnienie, napięcie i wygładzenie skóry

• wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, podniesienie pośladków, wysmuklenie talii

• redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

• zmniejszenie obwodów ciała

• redukcja cellulitu

• stymulacja przemiany materii

• likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud 

• podniesienie owalu twarzy i podbródka 

• spłycenie głębokich zmarszczek 

• zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek” 

• terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka.

 

 Aby uzyskać najlepsze efekty, konieczne jest wykonanie serii zabiegów. W zależności od indywidualnie ustalanego programu modelowania sylwetki, wykonywane jest od 6 do 12 zabiegów w serii. Zazwyczaj zabiegi przeprowadzane są 1-2 razy w tygodniu.

 

Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania.

W naszym gabinecie proponujemy zabiegi

przeciw następującym problemom:

 

- miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

- cellulit

- wiotka, pozbawiona jędrności skóra

 

W zależności od problemów, z jakimi boryka się pacjent, zabiegowi poddawane są takie części ciała jak: brzuch, ramiona, uda, pośladki, twarz, podbródek.

Nadmiar tkanki tłuszczowej stanowi częsty problem. Pomimo aktywności fizycznej oraz stosowania diety depozyty tłuszczu na niektórych fragmentach ciała są szczególnie odporne na redukcję. Wtedy z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Ich zadaniem jest wyszczuplanie i ujędrnianie ciała a także modelowanie sylwetki. Zabiegi modelujące ciało są również skutecznym remedium na cellulit.

 

Copyright MK-Medical Studio Mezoterapii

Kontakt


       691 163 948

       gabinet@mk-medical.pl

       os. Czecha 18A, 61-289 Poznań